Aquasoft

Sağlıklı Su

Sistem ihtiyaç duyduğunuzda suyu; Alkali, Mineral, Son Karbon ve UV’den geçirerek size ulaştırır. Bu sayede her zaman Alkalisi yüksek, Sağlıklı ve Taze Su içersiniz.

Doğal, Hoş İçimli Su

7. adım olan Son Karbon, Hindistan cevizi kabuğundan yapılmıştır, suyun hoş olmayan kokusunu ve tadını ayarlar. Böylelikle içimi kolay, tadı yumuşak ve lezzetli su elde edersiniz.

Tasarruf

AquaSoft içme suyu üretim sistemi ile artık musluk suyundan içme suyunuzu sağlıklı bir şekilde elde edebileceğiniz gibi kahvenizi, çayınızı, yemeklerinizi yapabileceğiniz,

Küçük kızımın sağlıklı, temiz ve güvenilir su içtiğini bilmek yarına daha güvenle bakmama yardımcı oluyor. Damacana ve plastik şişe sularının oluşturduğu sağlık sorunlarını öğrendikten sonra çevremdeki herkese su arıtma sistemlerini tavsiye etmeye başladım.

AquaSoft Su Arıtma Sistemlerinin Faydaları

AquaSoft içme suyu üretim sistemi ile artık musluk suyundan içme suyunuzu elde edebileceğiniz gibi kahvenizi, çayınızı, yemeklerinizi yapabileceğiniz, sebze, meyve ve yiyeceklerinizi yıkayabileceğiniz suyu elde edebilirsiniz.

  • Ekonomiktir. Evinizin ve İşletmenizin bütçesine katkıda bulunur.
  • Damacananın Sağlıksız koşullarından vücudunuzu korur.
  • İçimi kolay, Suyun tadı yumuşak ve lezzetlidir.

Ne Kadar Öderiz?

ŞİŞE SU (10 LT)0%
DAMACANA0%
DİĞER0%
AQUASOFT SU ARITMA SİSTEMLERİ0%

Bilgilerinizi Bırakın, Size Ulaşalım

Binlerce insan sağlıklı su içerken tasarruf da ediyor. Siz de evlerinizde ailenizin, iş yerlerinizde çalışanlarınızın sağlıklı su içmesini istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyin.

1233

İş Yerleri

276

Evler

1509

Toplam

Siz de Sağlıklı Su İçmek İster misiniz? Hemen Başvurun!

Hizmetlerimiz

Yüksek kapasiteli içme suyu üretim sistemleri
100 lt/saat – 7000lt/saat

Evsel tip içme suyu üretim sistemleri
5 lt/saat – 30 lt/saat
 Kabinli sistemler
● Kabinsiz sistemler

İçme suyu üretim sistemlerimiz TS-266 normlarına uygun içme suyu üretir.

AquaSoft Arıtma Sistemlerinin Faydaları

Her zaman taze su içersiniz
Çünkü sistem siz ihtiyaç duyduğunuzda suyu mineral,son karbon,uv’den geçirerek size verir. Damacanalarda ise su uzun süre kullanılmadığından koku ve tad değişikliğine yol açar

Damacana taşıma ve istemeye son
Damacana bitti takibi, sipariş takibi ve damacana taşıtma gibi dertlerden kurtulursunuz. Buna ek olarak zaten hepimize ait olan yeraltı kaynaklarına ayrıca para vermemiş olursunuz.

Şebeke suyunu güvenli tüketin
Her ne kadar şebeke suyu içilebilir yönünde rapor verilse de hiç kimse dağıtım borularının veya apartman ve ev iç tesisatının içinin temizliğini kimse garanti edemez. Bu sistemi kullandığınızda bunu dert etmenize gerek kalmayacak.

İçme suyu dış etkenlerden yalıtılmıştır
Sistem kapalı devre çalıştığı için gerçek anlamda el değmeden suyunuzu bardağınıza alırsınız. Bakteri üremesine neden olan güneş ışığı, toz ve açık sistemlerden kurtulmuş olursunuz.

24 saat servis
Teknik servise istediğiniz zaman ulaşabilir ve sorununuzu en kısa sürede çözebilirsiniz. Ayrıca yerinde çözülemeyen sorunlarda servis geçici olarak bir cihaz kurarak madur olmanızı önler.

Her ihtiyaca göre çözümler
5 lt/sa’ den 7000 lt/sa’e kadar suyun sorunlu olduğu her yerde çözüm en ucuz ve sağlıklı şekilde üretilir.

Bugün Başvurun

AquaSoft içme suyu üretim sistemleri; Su analizi, Keşif Hizmeti, Ücretsiz Teknik Destek hattı ve 7gün/24saat hizmet veren servis alt yapısıyla siz değerli müşterilerimize memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermeyi İlke edinmiştir.