Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1997’den bu yana
21 yıllık
Deneyim

Natilus 1997 tarihinden bu güne kadar yaşam kaynağı “SU” ile ilgili üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ürettiğimiz AquaMed Ultra Saf Su ve AquaSoft İçme Suyu Sistemlerini, yıllık teknik servis hizmetleride dahil olmak üzere kiralama yöntemi ile de müşterilerimize alternatif sunabilmekteyiz.

Türkiye ’deki su ile ilgili sektörde, ham suyun ön arıtımından başlayarak ultra saf su haline getirilmesine kadar, teknik olarak 7000 µS.cm.’den başlayarak, teknolojinin ulaşabildiği 18,3 M.ohm kalitesinde ve değişik kapasitelerde su üretebilecek cihaz ve proses projelendirip, kurulumunu gerçekleştirecek güncel ve yeni teknolojileri, Türkiye marketine sunabilecek çözüm partnerlerine sahip bir firma haline gelmiştir.Bununla birlikte Çevre Teknolojilerinin atık ile ilgilenen bölümünde de var olan NATİLUS Ltd. Şti., bu alandaki tüm yenilik ve teknolojik değişimleri Türkiye Marketine sunma hedefiyle hareket etmekte ve farklı çözüm partnerleriyle Türkiye’de çalışmalarına devam etmektedir. AquaMed “Ultra Saf Su üreten sistem”leri üretip, satışını yapmakta ve satılan cihazların Türkiye çapında teknik servis hizmetini kendi bünyesinde sağlamaktadır.

 

12 Yıldır Türkiye’de sağlık kuruluşlarına 750 noktada AquaMed Ultra Saf Su sistemleri satışını ve teknik servis hizmetini vermektedir. İşi insan sağlığı olan sağlık kuruluşları iş ortaklarını titizlikle seçerler. Sağlık kurumlarının titiz taleplerine kaliteli hizmet anlayışımızla cevap verdik. NATİLUS “SU” konusundaki birikimlerinden faydalanarak, 2007 tarihinden itibaren faaliyet alanına sağlıklı “İçme Suyu Üreten Sistemler” i de katmıştır.

 

Kalite ve müşteri memnuniyeti anlayışımız nedeni ile içme suyu sistemlerinde de müşterilere en güvenilir sağlıklı suyu AquaSoft markası adı altında ürettik.

Üretici olmanın avantajı ve yaygın teknik servis ağı ile müşteriye en iyiyi, en uygun fiyata sunma iddiasındayız.