Arıtma Sistemi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sadece yatırım maliyetine bakılarak yapılan değerlendirmeler çoğu zaman yanlış sonuçlar vermektedir.

Ancak bu “en pahalı sistem, en iyisi” olduğu anlamına gelmez. Seçilen su arıtma cihazları, temin edilen çıkış suyu nihai kullanım amacına uygun olmalıdır, kullanım amacının dışına çıkan her cihaz, gereksiz yatırım ve işletme maliyeti anlamına gelir. Ünitelerin seçimin de hidrolik kapasite değil, arıtma kapasiteleri göz önünde bulundurulmalıdır. Arıtma kapasitesine göre seçilmeyen bir ünite istenilen verimi sağlamayacaktır.

Cihaz kalitesinin yanı sıra satıcınızın güvenilirliği de çok önemlidir. Uzun yıllar kullanacağınız bir cihaz alıyor olduğunuzdan teknik destek, sarf ve yedek parça temini konularında sıkıntı yaşatmayacak unvanı ve adresi belli firmaları tercih etmenizde yarar var. Unutmayın ki desteksiz iddialarla kapıdan veya internet gibi ortamlardan satış yapan, yeri yurdu belli olmayan kişi ya da sanal firmalardan alacağınız cihazlardaki herhangi bir problemde karşınızda sorumlu bir muhatap bulma imkânınız olmayacaktır.

Bu Bilinç ve Kararlılıkla AquaSoft içme suyu üretim sistemleri; Su analizi, Keşif Hizmeti, Ücretsiz Teknik Destek hattı ve 7gün/24saat hizmet veren servis alt yapısıyla siz değerli müşterilerimize memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermeyi İlke edinmiştir.